úterý 29. srpna 2017

Červencové & srpnové oblíbenosti 2017 Moje láska Liam Gallagher v létě vypustil do světa rovnou dva nový songy. Nejdřív Chinatown a pak For What's It Worth. Miluju miluju miluju! (A objednala jsem si jeho deluxe limitovanej box alba, který vyjde v říjnu!)
 Mirai vydali novej klip k písničce Pojď zapomenem, která je prostě krásná a videoklip je neskutečnej!


 Harlej nedávno vydal album Hodný holky zlý kluky chtěj a mně hned padla do noty písnička Bali. Na léto jako stvořená.


Pořád jsem poslouchala devadesátkový alba Oasis, protože všichni říkali, že to co kluci vydávali po roce 2000 stojí za prd. A tak jsem se tomu snažila, co nejdýl vyhýbat. Ale šla jsem do jedný prodejny CD a oni tam měli album Standing On The Shoulder of Giants a já si ho vzala. A o můj bože!!!! Nechápu, proč lidí říkají takový věci, vždyť je to naprosto peckový!


 Se seriály jsem na tom asi pořád stejně. PLL jsem ještě pořád nedokoukala, druhou půlku poslední série Teen Wolf jsem taky ještě nezačala sledovat a momentálně se dívám jen na Game of Thrones a Animal Kingdom.
 Mimochodem, co říkáte na poslední díl GoT? Já upřímně vůbec netušila, že to je už poslední díl, jelikož nesleduju žádný fanouškovský články nebo tak, ale kdybych to věděla, tak bych to odložila na nejmíň půl roku a nezkoukla to všechno hned po vydání. Nicméně podle mě byl poslední díl docela slabej. Žádný vzrůšo, nic se tam nedělo. Líbilo se mi ,,objevení" minulosti Jona od Brana a to jak to bylo proložený těmi scénami z minulosti. Pak byl dobrej ještě konec a docela mě zarazil ten moment s Malíčkem. A je mi to docela líto, jelikož jsem zrovna Malíčka měla ráda.


 Na léto jsem měla nachystaných asi 9 knih. Dopadlo to tak, že jsem dočetla třetí díl Písně ledu a ohně od George R. R. Martina. Dál jsem přečetla druhej a třetí díl Pekelných strojů od Cassandry Clare, Ztracenej symbol od Dana Browna a pustila jsem se do čtvrtýho dílu Písně ledu a ohně. Do toho čtu ještě Inferno od Dana Browna (který mě zatím bere ze všech jeho knih nejmíň) a P. S. od Ani Geislerový.
 Největším zážitkem byla rozhodně dovolená v Praia a Mare o který jsem vám sepsala článek.
 Zároveň blog oslavil svoje první narozeniny!
 Byla jsem i poprvý v Mariánkách a malej report tady na blogu taky je.
 A ještě jsme stihli zajet na Plasy na minigolf, kde je i malá ZOO.
 Celý prázdniny jsem zakončila Chodrockfestem v Domažlicích, což byl zároveň i jedinej fesťák, kterej jsem v létě navštívila. Harlej byli skvělí a Škwor nejlepší!
 Jelikož jsem si toho v létě nakoupila a dostala tolik, že by se to sem všechno nevešlo, tak jsem sepsala samostatnej nákupovej článek!

Žádné komentáře:

Okomentovat