pátek 29. září 2017

Knižní přírůstky I.

 Vítám vás v nový rubrice, kterou jsem právě založila. Jelikož jsem děsná knihomolka, tak jsem se rozhodla, že vám svoje přírůstky do knihovny budu ukazovat v samostatným článku. Ale stejně jako u rubriky PŘEČTENO i tohle bude vycházet, až když se mi toho trochu nastřádá. No a co si budem povídat, září bylo v nakupování knih dost plodný (a ne, určitě to není jen kvůli tomu, že jsem začala chodit do školy, kde je ve městě kousek od nádraží obchoďák s knihkupectvím). I když přiznávám, že některý knížky jsem kupovala na internetu (takže v tomhle případě se nemám na co vymluvit).

 Knížkám od Ládi Zibury jsem hodně hodně dlouho odolávala. Nakonec jsem ale podlehla. Láďu sleduju na všech sociálních sítích a hrozně mě baví. Myslím si, že je to neskutečně v pohodě kluk, kterej má navíc všechno v hlavě uspořádaný na správných místech. Koupila jsem si 40 dní pěšky do Jeruzaléma a pak Pěšky mezi buddhisty a komunisty. Navíc jsem si ty knížky koupila i kvůli tomu, že jdu 7. října na Humbook a Láďa tam bude, tak bych měla ráda knížky podepsaný, pokud k tomu bude příležitost.
 Dlouho mi nic nepřibylo do mý atentátnický sbírky. Na Provedu! od Martina X. jsem se už dýl koukala. Nicméně jsem si pořád říkala (a pořád si to myslím), že to bude ne zrovna kvalitní tvorba. Nicméně jsem na to hodně zvědavá, protože to má na databázi 72%, takže by to neměl bejt zas takovej odpad.
 Taky jste dřív četli Stopy hrůzy? Já si pamatuju, že jsem asi tak ve 12-ti našla doma č. 4 pod názvem Tajná ložnice a bála jsem se ještě několik dní potom. Na jednom antikvariátu jsem narazila na neskutečný množství právě těhle knížeček, navíc za levno, tak jsem jim to vykoupila. A na fotce samozřejmě nejsou všechny, protože jsem neměla sílu na to je všechny přenášet, nicméně jich mám asi 50. A jakmile je všechny přečtu, tak je zase odprodám dál, aby mohly dělat radost někomu jinýmu.
 Pokud jste četli můj článek o oblíbených knižních sériích, tak jste si všimli, jak jsem básnila o Vampýrský akademii od Richelle Mead. A jelikož Richelle kdysi napsala i ,,pokračování" pod názvem Pokrevní pouta, tak jsem se rozhodla zahájit hon na tuto sérii a všechny díly sehnat. Ovšem ono to není tak jednoduchý, jelikož první a pátý díl je všude beznadějně vyprodaný a nikdo ho ani neodprodává. A když už odprodává, tak za neskutečný prachy a za knihu fakt šest stovek nedám. Ale kdo hledá, ten najde, že jo. A tak se stalo, že jsem po dlouhých dnech hledání a nespočtu prolezlých stránek, eshopů, knihkupectví a antikvariátů či bazaru na googlu, narazila na jeden obchod. A najednou tam měli 1. i 5. díl skladem! A navíc jen za 69,-!!! A tak jsem objednala 1., 3., 4. a 5. díl a světe div, ono mi to fakt přišlo! A je to fakt ono! A druhej díl jsem sehnala v antikvariátu. PS: Šestej budu kupovat brzo, takže nebojte, vím, že mi jeden chybí.
Tento článek není sponzorovaný. Vše jsem zakoupila za své peníze.

1 komentář:

  1. To je skvělý nápad na článek, inspirace na to, co si přečíst se hodí vždycky :) Moc se těším na tvůj názor na knížky od Ládi Zibury, poslední dobou po nich také pokukuju, že bych si konečně nějakou přečetla :)

    Another Dominika

    OdpovědětVymazat