pondělí 11. září 2017

Oblíbené seriály II.

 Slibovala jsem, že udělám druhej díl oblíbených seriálů. A ten tady konečně je. Vím, že mi to od těch slibů trvalo neskutečně, ale fakt neskutečně dlouho, ale konečně je tady. První díl si můžete přečíst tady, kde těch seriálů je fakt hafo. A tak je mi sice trochu trapně, že tady dnes budou jen dva, jenže s tím se nedá nic dělat. Bohužel nesleduju tolik seriálů, abych mohla dělat sálodlouhý seznamy.PEAKY BLINDERS

 Další seriál ze série ,,nemám se na co dívat". O Peaky Blinders jsem slyšela mnohokrát a vždycky jsem o něj v seznamu online seriálů zavadila pohledem. A tak se stalo, že jsem si pustila první díl. A pak druhej, a třetí a... A vypěstovala jsem si novou závislost. 
 Celej seriál se točí okolo rodinnýho gangu Peaky Blinders, kteří kdysi dávno v Británii opravdu existovali. Odehrává se v Birminghamu ve 20. století a rodina Shelbyových je něčím mnohem víc než ostatní rodiny. Název Peaky Blinders dostali kvůli tomu, že nosí bekovky v jejichž kšiltu mají zašity žiletky, aby snadno oslepili protivníky. 

 Peaky Blinders prostě nemaj chybu. V hlavní roli uvidíte skvělýho a božího Cilliana Murphyho, kterej hraje ještě božejšího Thomase Shelbyho, dále třeba Helen McCroryovou (to je ta co hrála Malfoyovu mámu) nebo Toma Hardyho. A kdyby i tohle bylo málo, tak podle ČSFD je považovanej jako 28. nejlepší seriál!

 PS: Taky se vám hrozně líbí chlapi v tomhle ,,starým" oblečení? Miluju, miluju!!
ANIMAL KINGDOM

 K Animal Kingdom jsem se dostala přes Peaky Blinders. Hraje tam totiž Finn Cole, kterýho jsem si zamilovala a když jsem zjistila, že hraje v tomhle, tak jsem se hned začala dívat. 

 A jde tady zase o rodinnej gang. Jenže tentokrát z dnešního moderního prostředí. Po tom, co J-ovi zemře máma na předávkování, tak se ho ujme babi Šmoulinka (jo, fakt jí říkají Smurf) a přivede ho do rodiny, která je úplně jiná než se na první pohled zdá. Spolu se svými syny totiž pořádá krádeže a jsou prostě v balíku. J se do všeho připlete a pořádnej život začíná. 

 Smurf hraje Ellen Barkinová, která vypadá naprosto skvěle (řekněme si popravdě, kdo by nechtěl v jejím věku takhle vypadat?!) a kromě ní se v seriálu nachází samí sexy muži. Scott Speedman, Jake Weary, Ben Robson nebo už zmiňovanej Finn Cole. Plus je tam ještě Shawn Hatosy, kterej sice není tak sexy jako jeho bráchové, ale je mega cool.


3 komentáře:

 1. Moc děkuju za tipy :) Ani jeden seriál neznám, ale jsem ráda, že o nich teď už vím a budu se mít na podzim na co dívat :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Ani jeden zo seriálov nepoznám, ale moc ma zaujal ten prvý! Vyzerá to super. Mám rada britské prostredie.
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat
 3. Ani jeden ze seriálů neznám, ale docela mě zaujaly :) Děkuji za tipy :)

  OdpovědětVymazat