sobota 2. září 2017

Ohlédnutí za létem

 Už je to nějaká doba, co jsem vám naposledy řekla něco, co by se týkalo mýho žití a bytí. Naposledy jsem ,,deníčkovej" článek sepisovala před letními prázdninami. A jelikož to teď venku vypadá tak, že je léto definitivně za námi, tak jsem se rozhodla, ho uzavřít dalším článkem ze života, kterej bude plnej fotek z léta. Uvědomila jsem si totiž, že jsem se vám za celý léto neozvala, jak se vlastně mám a tak.

 Léto bylo celkově moc fajn. Červenec se táhl jak nikdy, ale srpen letěl tak neskutečnou rychlostí, že jsem to skoro ani nestihla zaregistrovat.

 V červnu jsme navštívili Černý jezero. To byl moc fajn výlet a pěkná procházka. Na konci června jsem byla na fantastickým koncertě The 1975 (článek tady). To byl jeden z nejlepších zážitků mýho života. Neskutečně jsem si to užila a lituju všech, kteří tam nebyli.

 V červenci jsem měla naplánovanej Pekelnej ostrov na kterej jsem ale nakonec nejela, jelikož pršelo. Sice jsem už v dešti a kose byla na fesťácích několikrát, ale tentokrát jsem na to prostě neměla chuť. V polovině července jsme odjeli na dovolenou do italskýho městečka Praia a Mare (článek tady). 

 Jak jsem už řekla na začátku, tak srpen utekl neskutečně a nezdravě rychle. V srpnu jsem byla v Praze na menších nákupech (a v metru jsem potkala Zdeňka Trošku). A pak jsem byla na jediným fesťáku za léto a to na Chodrockfestu v Domažlicích. Poslední dva dny měsíce jsem pak strávila se svou sestřenkou a prvního září jsem šla se svými nejlepšími kamarádkami na jídlo.

 Co se týče následujících měsíců mýho života, tak nejdu pracovat. Po dlouhým rozmýšlení jsem se rozhodla jít na rok na jazykovku. 
 Jo, jasně že jsou naše zvířata vychovaný. Ne, oni by nikdy do postele nešli.


 Štěňátko, který si pořídili sousedky rodiče. Asi půl hodiny se honilo s naší Cindynkou, která mu dávala co proto a nakonec mi vytuhlo v náručí. A nakonec to nejlepší. Jídlo, jídlo a zase jídlo. Můj milovanej burger v plzeňským Buffalo baru. Poprvý jsem navštívila i restauraci Na Spilce. V Praze jsme si s tetou koupily na zkoušku donuty od Donuter. Ten pistáciovej byl takovej nijakej, ale Red Velvet špička!! Poprvý jsem vyzkoušela i zmrzku Angelato. Měla jsem sorbet meloun-máta a byla to neskutečná dobrota. Bubble od Sharloty jsem zkusila jen tak. Měly jsme zrovna žízeň a řekly jsme si, proč to nezkusit. A nakonec můj nejoblíbenější drink ze Starbucks. Vždycky si dávám karamelový frappucino, ale tohle je frapuccino karamelovej popcorn. Chutná skoro stejně jako klasickej karamel, ale je trochu hořčí a mně chutná o dost víc!

4 komentáře:

 1. Krásné zážitky. :) Já byla také v létě na Šumavě na Čertovo a Černé jezero jsou nádherná.

  OdpovědětVymazat
 2. Nechce sa mi tomu veriť, že už je koniec :(
  Pekné spomienky :) °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné fotky :) Měla jsi krásné a bohaté léto :) Koncert 1975 musel být parádní, já je viděla minulý rok na Rock for People :) Tak ať je i podzim bohatý na zážitky :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tie zvieratká sú veľmi rozkošné a zlaté :) a ten burger a donatky by som si hneď dala :D
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovědětVymazat