pátek 8. prosince 2017

Gruzie a Arménie v podání Ládi Zibury


 V minulých přečteno (tady si můžete přečíst o Infernu, P.S. od Ani Geislerový a cestě do Jeruzaléma od Ládi) jsem zmínila, že se chystám na Láďovu besedu/přednášku k nový knížce a to konkrétně k Už nikdy po Arménii a Gruzii. Přednáška nese stejný název jako knížka.

 V pondělí 4. prosince jsem teda vyrazila na Láďovu přednášku do Zlína. Přednáška se konala na Malý scéně. Lístky jsem kupovala už někdy v říjnu, takže jsem vybrala fajn místo. Koupila jsem lístky v desátý řadě zhruba uprostřed, aby šlo dobře vidět.

 Láďa na pondělí naplánoval rovnou 2 přednášky. Jednu od 17:30 a další od 21:30. Já šla na tu dřívější. Jelikož znám Láďovo humor, tak jsem věděla, že bude prdel od začátku až do konce. A taky byla.

 Na zabavení diváků před příchodem Ládi se promítaly fotky z jeho cest a před jeho příchodem se začaly objevovat různý části textu z jeho knížek na téma povzbuzující a vtipný komentáře lidí, který potkal.

 Pak už přišel samotnej hrdina a hvězda večera. Láďa na začátek řekl něco málo o sobě, viděli jsme fotky osmnáctiletýho Ládi (a ty stály za to) a pak začal mluvit o svým cestování po již zmíněný Arménii a Gruzii.

 A to prostě stálo za to. Ať samotný povídání o tom, co zažil a jak ho brali tamnější obyvatelé nebo o tom, čemu všemu musel čelit. Co mě pobavilo jednoznačně nejvíc bylo video, který natočil, když už to nedával. Řval tam nadávky, Ladislave ty blbče a další věci, který prostě vypouštíme, když se nám nedaří. A pak ještě našel dvě štěňátka a video, kde říká ,,Nebojte kočičky, já se o vás postarám." rozněžnilo a rozesmálo celej sál.

 Víc vám k tomu bohužel neřeknu. Láďovu přednášku si totiž musíte zažít. A když říkám, že musíte, tak to myslím vážně.
zdroj úvodní fotky: princladik.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat