pátek 29. prosince 2017

Prosincové oblíbenosti 2017


 Moje mnoholetá posedlost k-popem se mě stále drží. Od NU'EST se mi sice líbí jen písnička Face (první video), ale SHINee jsou moje stálý lásky. A vím, že se bavíme o k-popu a právě Get The Treasure je japonská, ale to ničemu nevadí.


 Mám před sebou poslední díl Peaky Blinders, ale pořád nemám sílu si ho pustit. Vím totiž, jak dlouho budem čekat na další sérii, a tak se to aspoň takhle snažím nějak oddálit.
 Ve středu 27. prosince jsem se domluvila s Eliškou (o našem prvním setkání jsem psala tady) a daly jsme si sraz v Praze. Prolezly jsme kavárny, obchody a zase se nacpaly k prasknutí. A pak jsem se byla s rodinou mrknout na trhy na Staromáku.
 Kromě toho jsme ještě předtím byli na trzích v Plzni.


 Jelikož jsem k Vánocům dostala nějaký peníze (a doma jsem si já blbec zapomněla peněženku s kompletně vším!!!), tak jsem si za něco málo nakoupila v Praze.


 Prvním kaufem jsou knížky o atentátu a Protektorátu pro který jsem šla záměrně. První je neskutečná bichle Protektorát 1939 - 1945, která kromě textu obsahuje ještě 69 artefaktů z tý doby. Časem vám ji ukážu víc podrobněji. A druhou knížkou je životopis Jana Kubiše pod názvem Nezastaví mne ani to nejhorší od Eduarda Stehlíka. Na tuhle knížku čekám už několik let, vlastně od tý doby, co ji měli vydat, ale z nějakýho důvodu se to zpozdilo a vyšla až letos.
 Stejně jako při minulý návštěvě Prahy, tak i tentokrát jsem se zastavila do Zetka, protože tam dal něco ze svýho merche i House. Koupila jsem si jeho tričko a náramek.
PS: Článek o tom, co jsem dostala k Vánocům bude na začátku ledna.

1 komentář:

  1. Jja lletos trhy v praaze nestihla :( ale kafe ve starbuckks jo a vyypadallo jako ttoo vase. Mnamkaaaa nejjvic :)

    OdpovědětVymazat