úterý 6. února 2018

TRY ON nákupy [H&M, New Yorker, Ali, Inspire Me Korea]

 Zdravím vás u historicky druhýho článku věnovanýho jen a jen oblečení či doplňkům. Někdy v létě jsem dělala velkej článek nákupů (pokud byste chtěli, můžete si jej přečíst tady) a od tý doby nic. Jelikož jsem si ale teď pořídila nějaký věci o který bych se s vámi ráda podělila, tak jsem se rozhodla tenhle článek sepsat.

 Navíc jsem se tentokrát i překonala a donutila jsem se nafotit oblečení i na sobě na což prosím berte ohled. Nejsem fashion blogerka ani nic podobnýho a musela jsem to fotit v bojových podmínkách v ložnici mojí mámy, jelikož já velký zrcadlo nemám. Aspoň jsem pozadí zamazala, aby to tolik nerušilo a tři fotky jsou i kvůli nápisu zrcadlově otočený, takže tam mám hlavu v nepřirozeným úhlu.


 Ačkoliv oblečení moc nenakupuju, tak stejně jako ostatní holky neodolám slevám. Jakmile jsou slevy, tak jedu ve velkým a jsem k nezastavení. Slevy jsem sice vychytala jen v H&M, jelikož v New Yorkeru mám dva kousky z nový kolekce, ale i tak z toho mám radost. Navíc tady mám i pár věcí z internetu, což u mě moc není zvykem. Nicméně bez dalšího okecávání pojďme rovnou na to!

 Začnu teda slevama v H&M. 
 Nejdřív jsem se šla podívat do slev na oblečení, jelikož sháním šedej bomber, co má vevnitř oranžovou podšívku. V době, kdy okolo toho byl hroznej boom se mi to totiž nelíbilo, ale teď už bych do něj šla. Nicméně jsem ale žádnej nesehnala ani v žádným jiným obchodě. Jak jsem se ale prohrabovala mezi věšáky, tak mě tam něco zaujalo svým potiskem. A bylo to dlouhý kimono a já a kimona? To je příběh sám o sobě. Miluju je! Mám jich doma už několik, ale ještě nemám žádný takhle dlouhý. Navíc bylo zlevněný z 1300 Kč na 500 Kč, takže jsem bez něj odejít nemohla.


Na jistotu jsem si tam šla pro sametový chokery, který měli ve velkých slevách. Ulovila jsem 2 samostatný a jednu sadu, kde jsou tři bílý v různých tloušťkách. Dohromady jsem za tyhle chokery dala 90 Kč, jelikož stály po třiceti korunách. Dalším obchodem je New Yorker, kde jsem pokračovala ve svým nešťastně končícím boji v hledání bomberu. Ve slevách jsem nenarazila na nic, co by se mi líbilo, tak jsem se šla mrknout do nový kolekce. Hned na první pohled mě zaujala košilo-bundička. Je zelená, oversized, má roztřepený konce a na zádech má tygra. A já se hned zamilovala, protože to je přesně můj styl. Ta stála 550 Kč

 Ačkoliv nenosím košile, tak jakmile vidím něco s buldočkama, tak to potřebuju. A zrovna tam měli košili s buldočky a kámoška mi říkala, že si ji prostě musím vzít. Ta stála 300 Kč.
 Asi po třech letech jsem opět zavítala na Aliexpress a objednala si nějaký věci. Jelikož právě Ali, Wish a ostatní asijský eshopy jsou rájem pro nás kpopery, tak jsem si objednala mikinu a tričko. Mikina je černá, vepředu má napsaný NU'EST a vzadu 08 a JR, což je můj bias právě z NU'EST. Tričko je růžovo modrý a to je pro změnu se skupinou SHINee, kde je na zádech napsaný Minho a 91, což je rok jeho narození. Musím říct, že Aliexpress se za ty roky neskutečně vylepšil. Mikina je z naprosto perfektního materiálu, skvěle sedí a je i vyteplená. Tričko je taky z pevnějšího materiálu, takže neprosvítá, je na kůži příjemný a přechod mezi barvami je fakt skvěle udělaný.
 Poslední dvě trička, který jsem si objednala jsou ze stránky Inspire Me Korea (inspiremekorea.com), kterou vlastní dvě slečny žijící v Británii a tvoří měsíční balíčky plný korejských dobrot, kpopových věcí a tak. Mně se zalíbilo bílý tričko, kde je vepředu znak srdíčka v růžový barvě, jak to dělají kpopeři. A ještě jsem si objednala tričko na téma BTS s mým biasem na kterým je vepředu napsaný I'm your HOPE (J-Hopova hláška: ,,I'm your hope, I'm your angel, J-Hope.")
PS: Ano, mám zas fialový vlasy.


Tento článek není sponzorovaný. Vše jsem zakoupila za své peníze.

2 komentáře:

  1. Super inspirace jen moc prosím příště i odkazy na ali veci :D dekuji přeji krásný zbytek dne :3

    OdpovědětVymazat