středa 14. března 2018

Další balíček z MISSHA.cz Možná si vzpomínáte, jak jsem před hodně hodně dlouhou dobou dělala rozbalovačku balíčku z missha.cz. Pokud byste se na to zpětně rádi podívali, mrkněte sem. A jelikož tady už hodně dlouho nebyl žádnej ,,kosmetickej" článek, tak mě napadlo, že bych vám i tentokrát mohla ukázat, co jsem si tentokrát objednala. Musím ale přiznat, že to je moje už třetí objednávka, tudíž jsem vám tu druhou neukázala. To ale vůbec nevadí, protože to byly především vánoční dárky a já tam měla asi jen dvě věci. Nicméně dneska to je plný mých věcí (kromě tří, ale o tom později), takže jdeme na to!

 Jedním z hlavních důvodů proč z český stránky Missha tak ráda objednávám je to, že jako registrovanej zákazník mám na každej nákup 5% slevu. A věřte tomu nebo ne, ale to se fakt vyplatí. Ale tentokrát mě na nákupy nalákala sleva 20% kvůli MDŽ. Upřímně řečeno, to jestli je nebo není MDŽ mám víte kde, ale 20% to je už něco, čemu se prostě N E D Á odolat. No a navíc se mi tohle pěkně hodí do mýho ,,projektu" Korea v Česku, protože právě MISSHA je korejskou značkou (a i další jako Near Skin, A'Pieu atd. co najdete na těchto stránkách). Hlavním lákadlem pro mě byly korejský plátýnkový masky. Jsou totiž rozkošný a kvalitní. Tudíž právě ony tvoří největší část mýho nákupu. Nevěděla jsem, kterou si dřív vzít, takže jsem nakonec vzala všechny, který se mi zalíbily a u kterých jsem věděla, že mi budou vyhovovat na pleti.
 Jako první mě zaujala ,,mlíková" maska s banánovým extraktem, která je vyživující. Ze stejný řady, akorát kávovou a čokoládovou, jsem dala k Vánocům mámě a Páje.
 Okurková maska je tou na kterou jsem nejvíc zvědavá! Je to totiž maska ,,nakrájená" na kolečka, takže vypadá jako okurka. Ta je na hydrataci a zklidnění pleti.
 Zvířecí masku s vydrou jsem prostě musela vzít. Je hydratační a rozjasňující.
 Další zklidňující maska, akorát tentokrát melounová. Stejně jako u tý mlíkový, tak i z týhle řady jsem dávala masky k Vánocům.
 Hodně zvědavá jsem i na tuhle 3. krokovou čistící masku.
 Rozhodla jsem se vyzkoušet i smývatelnou masku na čištění pórů. Korejskou smývatelnou masku jsem totiž ještě nikdy neměla. Tu jsem už taky vyzkoušela a je naprosto neuvěřitelná! Víc vám ale povím někdy v recenzi. Nikdy jsem neměla problém s tím, že by mi v zimě praskaly ruce či bych s nimi měla nějaký jiný problémy. Jenže tuhle zimu je to brutální. Mám je děsně suchý, bolí mě, stačí sebemenší škrábnutí a mám ránu jak nikdy. A jelikož doma žádnej krém na ruce nemám, tak jsem si vybrala tenhle s vůní zelenýho čaje. A voní naprosto, ale naprosto úžasně! Potřebovala bych ho litry!
 Navíc je to z edice, kterou vytvořil Joseph Park, což teda nevím, kdo je, ale to si myslím, že nevadí. Poslední věcí, kterou jsem si koupila pro sebe je tenhle set BB krémů a báze pod makeup. Už dlouho chci tenhle známej BB krém od Misshy vyzkoušet, ale nevím, jestli mi bude víc sedět odstín 21 nebo 23. Tudíž je tenhle set pro mě ideální a můžu si vyzkoušet, kterej odstín bude ten vyvolenej. Navíc tam je i báze pod makeup, takže budu mít možnost vyzkoušet i něco jinýho. A teď se dostáváme k tomu, co jsem si nekoupila já, ale co jsem koupila mamce. Vybrala jsem jí tři masky.
 Zalíbila se mi bylinná maska, která navrací pleti vitalitu. Obsahuje extrakt ibiškovýho čaje.
 Další maskou je taktéž 3. kroková maska, tentokrát ale liftingová.
 A úplně poslední věcí z celýho nákupu je zvířecí maska, akorát že ne s vydrou, ale s tygrem. Tahle je hydratační a vitalizující.ODKAZY:


Zvířecí maska vydra - 49,-
Banánová maska - 49,-
Okurková maska - 49,-
Melounová maska - 49,-
Čistící maska ve třech krocích - 89,-
Smývatelná maska - 149,-
Krém na ruce s vůní zelenýho čaje - 121,-
MISSHA BB set - 199,-
Zvířecí maska liška - 49,-
Bylinná maska - 59,-
Liftingová maska ve třech krocích - 89,-


Tento článek není sponzorovaný. Vše jsem zakoupila za své peníze.

8 komentářů:

 1. Hezké úlovky :) O Missha.cz jsem už slyšela, ale ještě jsem nic nezkoušela, ale určitě se to změní :)
  Nejvíc mě asi zaujal BB krém.

  http://everyday-lifecz.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Korejské masky jsou boží! Nakoupila jsi super kousky:).
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 3. Tuhle značku neznám, každopádně vypadá skvěle. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezké úlovky. A děkuji za doporučení, prtž tuto značku neznám. :))

  OdpovědětVymazat
 5. Od Misshy chcem už dlho niečo skúsiť! Určite sa už musím k tomu dostať. Teším sa na recenzie!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat
 6. Z tejto stránky som ešte neobjednávala, ale vyzerá super :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 7. Ty ceny? Tak já jsem myslela jak je to strašně drahé a ono takhle. Tak to se kouknu po těch maskách, ty se mi moc líbí. A ani ten krém na ruce není k zahození. Moc pěkně sis vybrala :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat
 8. Tie produkty vyzerajú super a niektoré sú veľmi cute! Mne sa zdá, že som o značke už niekedy počula, ale nikdy som ešte nič neobjednávala:)
  THE NOELA

  OdpovědětVymazat