středa 4. dubna 2018

20. narozeniny


 Je to tak. Už nejsem náctiletá a oficiálně jsem vstoupila do party -cet. Na svoje narozeniny jsem sepsala článek o věcech, který jsem prozatím za svůj život (ne)zjistila a (ne)naučila se. A slíbila jsem, že sepíšu i čistě narozeninovej článek. Tak tedy bez dalšího okecávání pojďme na to.

 Hned na začátek musím říct, že běžně narozeniny nijak neslavím. Na nějaký významnější číslo dostanu dort, ale jinak mi jen popřeje rodina, otevřem si flašku a dostanu dárky. Jenže tentokrát to dopadlo úplně jinak.

 Naprosto neplánovaně moje narozeniny vyšly na státní svátek. A zároveň na den, kdy se rozhodla naše třída ze základky dát si sraz. O tom si ale povíme až za chvíli. Jelikož bydlím s mámou na druhým konci republiky, tak nemůžu slavit narozky s tátou. Počítala jsem s tím, že to oslavíme až k němu pojedu v dubnu, kdy jedu na koncert Noella Gallaghera, ale neplánovaně mi od něj, Páji a bráchů přišel balík s dárky. Ten mi dorazil už ve středu, a pak jsem ještě ve čtvrtek čekala na jednu zásilku u který jsem neměla nejmenší ponětí, co to je.

 Nakonec mi dorazila nádherná kytice. Dostala jsem dvacet růží v květináči s medvídkem a vzkazem. Celou kytici taťka objednal u květinářky, která ode mě bydlí o vesnici dál a ta mi kytku přivezla. Popravdě řečeno jsem nikdy kytici nedostala a opravdu mě to dojalo a potěšilo.

 Páteční ráno jsem zahájila rozbalováním balíku s dárky od taťky. Vůbec jsem neměla ponětí, co tam bude a všechno mě udělalo moc šťastnou. Jde vidět, že mě prostě taťka s Pájou znají.

 Dostala jsem celý postelový set (povlečení i dekorační polštářek) a ručník s Volkswagenem. Miluju tenhle karavan a všichni to ví, mám už doma několik modýlků. Z druhý strany povlečení jsou palmy a vypadá to fakt nádherně, úplně letně a hrozně dobře ten desing člověka naladí. Dále jsem tam našla dárkovou kartu do Sephory, která mě hrozně překvapila a měla bych začít plánovat, co si tam koupím, protože toho bude asi hodně. Našla jsem tam i malou svíčku od Yankee Candle s vůní třesňového květu a ta voní naprosto bombasticky! Slovy ani nedokážu popsat, jak nádherně voní, je to moc příjemná vůně. Co mi ale rozhodně udělalo největší radost a dojetím jsem se rozbrečela je tahle koláž. Z jedný strany je plná fotek, když jsem byla menší a všech malůvek, co jsem taťkovi a Páje vozila. Ze všech těch malůvek si pamatuju asi jen tři a když jsem se ptala, kde to Pája vyhrabala, tak mi řekla, že to schovává už od doby, co jsem byla malá a čeká na správnou chvíli. Pak jsem koláž otočila a tam na mě čekaly vzkazy od taťky, Páji a mých dvou mladších bráchů. Navíc tam je otisklá i pacička Cindynky (francouzský buldoček) a Piškota (kocour). To mě opravdu dojalo. Je to pro mě ale hodně osobní, tudíž vám druhou stránku nebudu ukazovat. Od mamky jsem dostala I verzi alba Wings od BTS. Objednávala jsem si ho na konci února na Amazonu a tudíž tady od začátku března leželo a já kolem toho balíčku každej den chodila a jen jsem čekala na den D, kdy si ho budu moct rozbalit. V albu jsem našla fotokartu s Taem a navíc jsem k němu dostala i 4 foto kartičky. Dort jsem si sama navrhla a mamka ho nechala udělat u svojí sestřenky. Chtěla jsem ho jednoduchej, světlej a jen s krémem, protože jinačí dorty nejím. A na něm jsem měla loga svých oblíbených kpopových skupin. Jo a mimochodem, chtěla jsem dvacet tenkých svíček, ty jsem ale nikde nesehnala. A 20 jsem si taky koupit nemohla, páč neměli 0. A teď bych se už ráda dostala k našemu srazu. Před ním jsme si s holkama zašly ještě na jídlo a pak vyrazily do baru, kde jsme se měli sejít. Kámoška tam zarezervovala stůl na osm, takže jsme se nemuseli bát o místo. Když jsme dorazily, tak tam byli jen dva kluci a zbytek začal chodit až později. Kluci mi popřáli a dostala jsem od každýho Kinder vajíčka. Po chvíli jsme byli už všichni, co měli přijít, a tak jsme se bavili a kluci se pomalu, ale jistě začali rozjíždět. Netrvalo dlouho a z tančení v sedu přešli k tančení uprostřed místnosti. A pak začali tahat i nás. Upřímně řečeno to byla docela ostuda, ale my jsme si to užili jako nikdy. Zvlášť já, jelikož jsem se s klukama neviděla od základky a bylo skvělý vidět lidi, který mám tak moc ráda, po čtyřech letech. Ráda bych vám k tomu řekla něco víc, ale věřte tomu, že to raději ani vědět nechcete. Nicméně už se těším, až zase někam zajdeme. Fotku vám sem dám jen jednu a ještě zcenzurovanou, protože jinak není nic publikovatelnýho.


1 komentář:

  1. Moc hezkej dort, určitě byl výborný. Jee vosk YC :D což mi připomíná,že musím začít pálit ty svoje

    OdpovědětVymazat