úterý 17. července 2018

Jak se z Maličkostí stala Korea

Možná jste si všimli, že je tady něco jinak. A to je zkrátka a jednoduše to, že Maličkosti ze života už oficiálně neexistují a stala se z nich Korea v Česku. S myšlenkou, že bych Maličkosti zahodila a věnovala se jen svýmu projektu, si pohrávám už hodně dlouho. A tak se stalo, že jsem se rozhodla tenhle velkej krok učinit.
Nebudu lhát, je mi celkem líto, že jsem se na Maličkosti takhle vykašlala, přece jen byly mou součástí ňákej ten rok. Ale bylo to asi potřeba. Uvědomila jsem si totiž, že pomalu všechny poslední články se týkají jen právě Koreje v Česku a málokdy přidám něco mimo.
A právě proto jsem si řekla, že už to nebudu oddalovat a udělám to právě teď. Protože kdy, když ne teď? (Zním teď jak za sametový revoluce, ale...)

Všechny články jsem samozřejmě nechala, protože jsou jak mou součástí, tak i součástí blogu. Jediný, co jsem udělala je to, že jsem všechny články projela a podle potřeby je roztřídila do čtyř rubrik - (skoro)denně, cestování, radosti a ostatní. Tohle jsou jediný čtyři rubriky, který se budou týkat mýho života a věcí okolo, protože vám přece jen budu někdy chtít sepsat, co dělám, jak se mám a tak.

Nejspíš se ale divíte tomu, proč má blog stále url jako malickostizezivota. Je to zkrátka z toho důvodu, že koreavcesku je zabraná (dřív jsem ten blog vedla, ale pak ho smazala a Koreu strčila sem jako další rubriku). Tudíž blog bude mít stejnej název jako dřív, což mi přijde i fér, jelikož je to pro vás jednodušší a nijak vás tahle změna nezasáhne.

Tenhle krátkej článek jsem sepsala jen z toho důvodu, že jsem vám chtěla oznámit, co se tady vlastně děje. Příště už zase u nějakýho korejskýho článku!


3 komentáře:

 1. Úplně tvůj krok chápu, těším se další články :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Ááá, konečne niekto zbláznený do Južnej Kórey ako ja ❀✿

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat
 3. Já si myslím, že to je super nápad. Každý se za svůj život posouváme dál. :)

  OdpovědětVymazat