pondělí 3. září 2018

TokyoTreat - edice Pokémon nápojů [09/18]


Není to tak dlouho, co mi přišel první boxík od TokyoTreat a máme tady další rozbalovačku. Tentokrát půjde o zářijový boxík a já slibuju, že už jenom jedna rozbalovačka a už vám dám pokoj.

Zářijovým tématem je Movie Night. Jak to celý funguje a kolik to stojí jsem popisovala v první rozbalovačce, tak pokud by vás to zajímalo, mrkněte tam.


Stejně jako v každým boxu, tak i tady nemůže chybět share pack, který si můžete rozdělit se svými přáteli. Tentokrát je s Anpanmanem a měly by to být nějaký kukuřičný kroužky. Jsou téměř bez chuti, mají jen lehkej nádech cibule.Minule byla tyčinka s příchutí jablečnýho koláče a skořice, ale tentokrát je s příchutí majonézy a krevety. A to je další věc, který potřebuju v životě tuny. Něco tak neskutečně dobrýho jsem snad ještě neměla! To divný hnědý, co jsem v první chvíli vůbec nevěděla, co je, tak je to nějaká tradiční sladkost obalená v hnědým cukru. DIY produktem tohoto boxu je jahodová ,,zmrzlina". Co mi opravdu neudělalo radost, tak to jsou ananasový žvýkačky. Ty podaruju dál, jelikož mám na ananas potravinovou intoleranci. Nechybí ani marshmallow.Samostatně balený rýžový oplatky s příchutí sladký sójový pasty. Taky moc velká dobrota. Jsou úplně jemňoučký a sladký. Tak jednoduchá věc, ale přitom vynikající.Opět chipsy s netradiční příchutí a tou je tentokrát japonská Kishu švestka. Další pecka na scéně. Jsou takový kyselo-sladký a já je miluju. Fakt.Pálivý kukuřičný křupky, který jsou naprosto, ale naprosto vynikající. Dál hroznový gumový pásky, který jsou balený po jednom kousku samostatně a popcorn s příchutí soli a karamelu s příchutí jahody. Ten popcorn je takovej nijakej, žádnej zázrak bohužel.Ty hříbečky jsou sušenky s banánovou a čokoládovou polevou. Naprosto vynikající věc! A vedle tvrdý bonbóny z mléka a matcha prášku, který chutnají doslova jako matcha!A nakonec, jako vždycky, nápoj. Tentokrát se v boxu objevila limitovaná edice Pokémon nápojů s mangovou příchutí. Dostat jste mohli jeden ze tří designů.Samozřejmě nesmí chybět i magazín bez kterýho bych byla opět v poznávání, co je co, naprosto ztracená.


zdroj loga: tokyotreat.com

Tento článek není sponzorovaný. Vše jsem zakoupila za své peníze.

3 komentáře:

  1. Tak to je parádní!
    Můj brácha je na tohle trochu ujetej a brzo bude mít svátek, takže si mi vnukla nápad na dárek, díky!

    Dokonalý tabu

    OdpovědětVymazat
  2. To je tak roztomilé a určitě i většina z toho lahodná! :D Mě by zrovna ananasové žvýkačky nadchly, protože ananas mám dost ráda. A ty pokémoni!

    OdpovědětVymazat