úterý 28. srpna 2018

TokyoTreat - průhledná Coca Cola a jiný dobroty z Japonska [08/18]Není to tak dlouho, co jsme spolu rozbalovali úplně první (a už i druhý) boxík Inspire Me Korea z Jižní Koreje. A jelikož mě samotnou dělají takovýhle boxíky radost, tak vám přináším další rozbalovačku. Tentokrát ale nepůjde o boxík z Koreje, ale o boxík z Japonska - konkrétně z Tokia. A právě kvůli takovýmhle boxíkům se tahle rubrika jmenuje Boxíky z Koreje/Japonska, protože nejde jen o korejský balíčky.

Jde o známý TokyoTreat, který obsahuje dobroty a nápoje právě z Japonska.


Stejně jako ostatní boxíky i tenhle funguje na principu předplatnýho, kdy si můžete zvolit, zda chcete pouze jednoměsíční předplatný, který si pak podle potřeby buď prodlužujete či nějaký měsíc přeskakujete nebo si ho předplatíte na víc měsíců předem. Co je u totoho boxíku jinak je to, že si můžete zvolit, zda stojíte o Classic nebo o Premium Box, přičemž klasickej obsahuje 12 věcí a Premium o 5 více.
Základní ceny se pohybují od 500,- do cca 800,-, ale samozřejmě záleží i na kurzu. Ten se ale naštěstí tak rapidně nemění, tudíž se cena stále pohybuje ve stejný míře +- koruna dvě. A poštovný je po celým světě zdarma.Název srpnovýho boxíku je Fruity Ninjas a hlavním lákadlem tohoto boxíku je průhledná Cola, což je teď horká novinka ze který všichni po celým světě blázní.

Boxík jsem objednávala a i platila 13. července a došel mi zhruba kolem 30. července. Narozdíl od ostatních boxů, kde je datum odeslání pevně daný, tak TokyoTreat se odesílá do max. 3 pracovních dnů po zaplacení.

Přišel v oranžový krabici, kterou vidíte, která se dá skvěle využít.Jako první jsem vytáhla sýrový růžový křupky. Ty jsem otevřela téměř okamžitě, ale vůbec mi nechutnají. Jsou téměř bez chuti a taky ,,plastový".Na tyhle citrónový Pocky jsem hodně zvědavá, ačkoliv citron ve sladkých věcech nemám ráda.Dále tam byly melounový buchtičky. Teda aspoň myslím, že to budou nějaký buchtičky plněný třeba melounovou náplní nebo něčím takovým.V každým boxíku je tzv. share pack, což jsou čtyři pytlíčky o který se můžete podělit se svými přáteli. Tentokrát to jsou čokoládový křupky, který jsou naprosto luxusní. Jsou to kukuřičný hvězdičky, který jsou namáčený v čokoládě a je to fakt pecka.Co by to bylo za boxík s jídlem, kdyby tam chyběly všechny tyhle ,,blbůstky". Křupavá Disney tyčinka se sušenkou (dobrá, ale normální), tyčinka s příchutí jablečnýho koláče se skořicí, tyčinka s ovocnou granolou, želé donut, marshmallowová tyčinka,plněná čokoládou a obalená v banánový polevě a nakonec tvrdý jablečný bonbony.Stejně jako share packy, který jsem zmiňovala výše, tak se v každým boxu objevuje i nějaká DIY věc.  Tentokrát jde o melounovej želé drink.Jestli mě něco fakt zaujalo, tak jsou to tyhle kukuřičný křupky s příchutí čokolády a máty. Zmrzlinu s touhle příchutí jsem vždycky milovala, takže si myslím, že to u mě bude mít velkej úspěch.Můj nenáviděný citrón v jídle podruhý, tentokrát v chipsech. Ale tentokrát jsem nadšená. Jedny z nejlepších brambůrek, co jsem kdy měla. Jsou neskutečně dobrý, chutnají po citrónu, ale zároveň ještě po něčem jiným. Fakt jsem si je zamilovala.A na úplnej konec tady mám největší lákadlo tohoto boxíku a to je průhledná Coca Cola. Všichni o ní mluví, většina ji nesnáší, ale mě hodně zajímá, jak bude chutnat. Hodně říkají, že chutná po citrónu, takže pokud bude podobná Sprite, tak si ji zamiluju, protože bez Sprite nemůžu žít.Stejně jako u každýho boxu, tak i tady je magazín, kde najdete, co všechno vás boxík obsahuje. Upřímně, kdyby to tam nebylo, tak bych neměla u 99% věcí ponětí, co to je.Nebudu lhát, z TokyoTreat jsem nadšená víc než z čehokoliv jinýho, co jsem si kdy objednala. Dorazí vám velkej balík plnej samých dobrot a já vám zaručuju, že budete všechno, jen ne zklamaní.


zdroj loga a screenshotu předplatnýho:tokyotreat.com

Tento článek není sponzorovaný. Vše jsem zakoupila za své peníze.

1 komentář: