pátek 31. srpna 2018

YumeTwins - Dream Land [08/18]


Další poprvý, co se týče rozbalování boxíku. Tentokrát jde o Japonský YumeTwins, kterej vlastní i TokyoTreat (článek o mým prvním boxíku tady) nebo NOMAKENOLIFE. Jak jsem už zmínila, tak jde o box z Japonska, kterej ale neobsahuje jídlo, nýbrž samý kawaii věci. Každej měsíc je dáno nějaký téma podle kterýho se obsah boxu staví. 

Nad YumeTwins jsem přemýšlela už hodně dlouhou dobu, ale vždycky jsem nějak odolala a řekla si, že příště. No a to příště přišlo tentokrát. Srpnovým tématem je totiž Dream Land a navíc když jsem viděla ty spící Pokémony, tak jsem věděla, že tenhle boxík potřebuju.


Stejně jako u ostatních boxíků, tak i tady jde o předplatitelskej systém. Pokaždý ale můžete daný měsíc přeskočit či celý předplatný zrušit.
Cena je stejná jako u Premium boxu od TokyoTreat, tudíž 35 dolarů za měsíc, takže necelých 800,-. Poštovný je taky zdarma.
Stejně jako TokyoTreat, tak i YumeTwins se odesílá do tří pracovních dnů po odeslání platby. Já objednávala 13. července a boxík dorazil v průběhu 25. - 30. července, jen den po TokyoTreat boxíku.

Boxík přišel tak, jak ho vidíte. Tudíž jen v tý YumeTwins krabičce, ale přišel bez jakýhokoliv poškození. Zboku je nalepená adresa a jak můžete vidět, tak to jde přes celňák. Je ale super, že adresu lepí na bok, protože krabičku můžete dál používat a může vám dělat parádu.První věc, kterou jsem vytáhla je tenhle super roztomilej plyšák. Upřímně nevím, co to je zvířátko, ale je rozkošnej a to stačí. Je z moc příjemnýho plyše, hodně měkoučkej a když ho zmáčknete, tak píská.Věc kvůli který jsem tenhle boxík objednávala je tenhle chránič kabelu s Pokémony. Když nabíjíte mobil, tak si ho na ten kabel dáte a tím pádem se kabel tolik neničí (majitelé iPhonů či tabletů ví, o čem mluvím). Celkem bylo 6 Pokémonů z nichž jste náhodně někoho dostali. Já dostala Pikachua.Dále tam byl roztomilý zápisník s gumičkou, kterej určitě využiju, i když nebudu lhát, bude mi líto do něj psát.Věc, kterou budu využívat pravidelně a opravdu ji ocením, je záložka do knihy. Tahle navíc obsahuje i lepítka, takže si můžete v knize ,,zatrhávat" zajímavý pasáže či informace.Zajímavá věc je tenhle ,,chladící" potah na polštář. Je se vzorem francouzských buldočků a je neskutečně, ale neskutečně roztomilý. Vzadu má natahovací pásky, takže se nemusí těžce navlékat jako běžný povlak. Je z chladivýho materiálu.Úplně poslední věcí je malej ručník, super třeba na pleť nebo na cestování.Samozřejmě nesmí chybět magazín, kde je vypsáno, co všechno boxík obsahuje.Boxík mi udělal opravdu velkou radost a předčil mé očekávání. Není to něco, co bych potřebovala každej měsíc, ale jednou za čas to člověka potěší a určitě se tenhle boxík vyplatí.


zdroj loga a screenshotu předplatnýho: yumetwins.com

Tento článek není sponzorovaný. Vše jsem zakoupila za své peníze.

3 komentáře:

 1. Bože to je najzlatšia vec čo som v tomto roku videla! <33

  OdpovědětVymazat
 2. Nebýt chudá jak kostelní myš, určitě bych už taky objednávala :D.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je nejoriginálnější box, co jsem kdy viděla! :)

  Gabux

  OdpovědětVymazat