úterý 18. září 2018

Rozbalovačka alb Love Yourself 結 Answer od BTS (S, E, L, F verze)Není to zas tak dlouho, co jsem dělala rozbalovačku druhého alba z trilogie Love Yourself od BTS (článek tady) a jsem tady zase. K překvapení všech totiž kluci vydali poslední ,,část" LY éry v srpnu, tudíž zhruba 3 měsíce po vydání Tear. A ačkoliv přiznávám, že stále ještě nemám první část a to Her, tak jsem tuhle už zakoupila. 

Objednávala jsem opět z Amazonu, protože mi přijde, že je to na objednávání alb ta nejlepší stránka, co se ciziny týče. Rychlost dodání je neskutečná, ceny jsou víc než přijatelný a navíc máte ohromný výběr. Kromě toho máte i jistotu, že vám přijde to, co jste si objednali.

Objednávala jsem v pondělí 3. září kolem půl čtvrtý odpoledne, kdy jsem zároveň i platila. Měla jsem tam na výběr buď standartní poštovný za 2 dolary nebo to ,,lepší" za 30 dolarů. Zvolila jsem to dražší, jelikož máte za 1. možnost sledovat, kde se vaše zásilka nachází a za 2. je dodání tisíckrát rychlejší než u standartu. Při volbě standartního poštovnýho vám zásilka dorazí až po měsíci a něco, přičemž u toho dražšího ji budete mít doma během týdne/dvou. Zřejmě vám přijde divný, proč si "jen" u cédéček platit dražší poštovný, ale mně se už stalo, že se mi zásilka z Koreje ztratila a nikdy nedorazila. Ačkoliv jsem peníze dostala zpět, tak to nechci riskovat a raději si připlatím. A zásilka dorazila ve středu 12. září.

Při zaplacení, dá se říct, expresního poslání, máte dvě možnosti, jak zásilku sledovat. Buď přes Amazon, kde to vidíte u své objednávky nebo stačí zadat číslo objednávky do tracking na DHL, jelikož DHL tyto zásilky vozí. Jakmile se přes DHL dostane do ČR, tak je možný, že dál bude předána PPL, která vám zásilku přiveze. Mně se to tentokrát stalo.Jak můžete vidět, tak byl balíček opravdu pečlivě zabalený, dokonce líp než jak mi přišel z oficiálního obchodu BTS. Byl nejen v poštovním ,,pytli", ale navíc i v krabici. Ta byla vycpaná korejskými novinami (suvenýr zdarma) a samotný alba byla ještě v bublinkových fóliích. Na spodku se nacházely poskládaný plakáty.Jako dárek jsem od prodejce dostala čtyři sety fotokartiček, kde jsou všechny zveřejněný fotky ke každý verzi. Všechny fotky jsou zveřejněný třeba tady.Co je potřeba zmínit je to, že jsem tentokrát obdržela čtyři velký plakáty, opět každý k určitý verzi. Asi si říkáte, proč to považuju za takovej zázrak, ale on to opravdu zázrak je, jelikož když jsem objednávala z již zmiňovanýho oficiálního BTS obchodu, tak jsem plakáty nedostala, ačkoliv tam byly psaný.

Nebudu vám lhát, ale nemůžu se dočkat, až budu mít vymalovanej pokoj a budu si moct nějakej z nich pověsit.

A teď už k samotným albům a samotnýmu hřbetu článku. Ani si nedovedete představit, jak jsem se těšila, až je budu mít doma. Co si budem - Tear se mi moc líbí, jelikož je takový temný a nenapadlo by mě, že budu tak moc hotová z holografických alb. Ale je to tak.

Musím říct, že nejsem ten typ holky, která je hotová z jednorožců a duh a holografických věcí a tak, ale tohle se mi opravdu líbí. Je to takový něžný, ale přitom hrozně zajímavý.

Každý album má opět přebal, kdy všechna alba vypadají stejně. Když je ale z toho přebalu vyjměte, tak má každý srdíčko v jiným provedení, kde každý srdíčko na to další navazuje. A jak můžete vidět, tak S srdíčko navazuje na kytku z Y verze předchozího alba Tear.

Když jsou alba vedle sebe, tak tvoří nápis SELF a tím doplňují předchozí LOVE a YOUR a vzniká LOVE YOURSELF. Můžete si ale na fotkách všimnout, že u S a E je jiný znak než u dalších dvou. Stala se při tisku nějaká chyba a na těchto přebalech je znak Tear a ne Answer. Nicméně u přiložených kartiček s QR kódem je možnost si objednat ty správné přebaly, který už nemají danou vadu.Namísto jednoho CD obsahuje každý album hned dva disky. Celý tohle album je míchanice obou předchozích a navíc je tam, myslím, 8 nových písní.

Teď se pojďme podívat na to, co každý album obsahuje. Kromě přebalu a bookletu, kterej je plnej fotek dle daný verze, obsahuje i Notes, super rozkošný samolepky, kartičku s QR kódem, fotokartičku a ,,potvrzení" o pravosti.Tentokrát jsem našla Taehyunga v S verzi, Yoongiho (konečně!) v E verzi, dvě stejný fotokartičky Jimina v L verzi a ještě jednou Jimina v F verzi.
3 komentáře:

 1. Krása, niečo pre moju sestru! :) Ona ich miluje :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrovna alba mi přijdou pro fanoušky kohokoliv tou nejlepší věcí, teda pokud mají CD přehrávač :D :)

   Karolína & Maličkosti ze života

   Vymazat
 2. Hrozně se mi líbí ten jejich design, jak ty srdíčka navazují, tak to je podle mě hodně originální :) A jak jsou i na cd, to je tak cute! :D Je super, když člověk k nákupu dostane i nějaký malý dáreček :) To vždy potěší.

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat