pondělí 1. října 2018

Inspire Me Korea - Tradiční box [10/18]Ano, já vím. Už mě musíte nenávidět, ale já za to opravdu, ale opravdu nemůžu. Vím, že těch rozbalovaček boxů je (nebo bylo) v poslední době až přespříliš, ale to je hlavně z toho důvodu, že jsem byla celé dva měsíce mimo domov a tudíž jsem boxíky nemohla rozbalovat v termínu a holt se mi to všechno naskládalo. Nicméně slibuji, že tentokrát už tady je rozbalovačka na čas, protože všechny srpnový a zářijový boxíky jsou za námi.

Boxíky od Inspire Me Korea mám doma už dva. A to cestovatelskej a hudební. Tématem minulýho měsíce bylo street food o který jsem ale neměla zájem, jelikož mě tam nic nezaujalo, ale říjnovým tématem je tradition box, takže z názvu je jasné, že půjde o tradiční box, kde se podle mě o Koreji dozvíte úplně nejvíc. Navíc je to podle mýho názoru i nejlepší box jaký kdy IMK měl! Pokud jste viděli i předchozí rozbalovačky nebo tyhle boxíky znáte, tak si určitě všimnete jedný věci, která je na nich jiná! Mají totiž novej design! Ten předchozí se mi moc líbil, ale tenhle je prostě špičkovej. Zatím nevím, zda je to jen pro tento boxík nebo i pro ty další, ale to zjistíme další měsíc.

Box mi do ČR dorazil už v pátek, jenže jelikož byl svátek, tak mi byl doručen až dnes. Holky ho odesílaly 21., takže byl zhruba během tejdne u mě.


Řekněte sami - není tenhle novej design krabiček prostě dokonalej?Moc se mi líbí i vnitřní vzhled, kde jsou korejsky napsaný názvy jídel nebo měst.Jako první na vás po rozlepení obalu vykoukne ručně psanej vzkaz ve kterým se dozvíte, co vás v boxu čeká a jaký téma bude příště. Další měsíc nás čeká relaxační box, kterej si určitě opět pořídím.
A teď se už mrkneme na obsah!
Co se týče tradicí, tak v boxu najdete pohlednici s kaligraficky psaným textem ve znění "you're as beautiful as a flower" (jsi tak krásná/ý jako květina). Musím říct, že mě hrozně překvapilo, jak korejština vypadá v kaligrafickým podání, protože to je celkem těžký k přečtení.
Další věcí je DIY dřevěná maska, která je původně z Hahö a tahle je navíc DIY, takže si ji můžete podle svý libosti pomalovat a ozdobit.
Na co jsem se fakt těšila, tak je to tenhle "pytlík štěstí" zvaný 북주머니.V pytlíku se ještě nachází starověký mince, který jsou taky super "suvenýrem".Jako vždycky se tam nachází nějaká dobrota a tentokrát je to mega obrovskej balík tyčinek z pufovaný pšenice.Taky se tam nachází plátynková maska, tentokrát s medem a na tu se fakt těším, protože už jen obalem vypadá naprosto peckově.A nakonec magazín, kterej prostě nesmí chybět. Tentokrát si tam můžete přečíst o mýtických stvořeních, něco málo z historie nebo třeba tipy pro péči o problematickou pleť.


Jak jsem řekla už na začátku, tak tenhle box je zatím ten nej, jakej kdy IMK vydali a naprosto ho miluju!


Tento článek není sponzorovaný, box jsem si zakoupila za své peníze.
zdroj loga: inspiremekorea.com4 komentáře:

 1. Hned jak jsem viděla pytlíček, tak jsem si říkala, copak v něm asi je :) Box má opravdu moc hezký design! A taky se mi moc líbí ručně psaný dopis, je vidět, že to dělají opravdu s láskou :) V neposlední řadě mě zaujala i ta maska :) Moc se mi líbí její obal a med má na tělo blahodárné účinky :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 2. Keďže som veľkým milovníkom Kórey a vlastne celej Ázie a jej kultúry, som z toho boxu nadšená ✿

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat
 3. Krásny boxík :) Mňa zaujali tie mince a časopis, nádhera <3

  OdpovědětVymazat
 4. Korejske veci jsou naprosto fantasticke ! :D

  FIT MADDIE

  OdpovědětVymazat