čtvrtek 14. září 2017

Anie a její Továrna na radost

 Když se řekne jméno Anie Songe, tak velký části blogerek dojde o koho jde. Jde o mladou slečnu, která se svým přítelem hodně cestovala, pak se usadili na delší dobu na Bali a po svatbě, kterou měli nedávno, se vrátili zpět do Česka. Kromě toho napsala knížku Továrna na sny, kterou jsem zatím neměla šanci si přečíst, ale mám v plánu si ji sehnat. Její knížka se setkala s velkým úspěchem a neustále se prodává.

 Kromě knížky má Anie i svůj eshop pod názvem Továrna na radost, kde nabízí vlastnoručně designovaný plakáty, tašky nebo lapače a náramky z Bali.
 Balíček přišel normálně, ale bezpečně zabalenej, ale pořádná nádhera se objevila, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě totiž papírovej sáček a malej látkovej sáček s logem Anie a i děkovná vizitka.

 Už vás ale nebudu dýl napínat a konečně vám ukážu, co za radosti mi tedy přišlo!
 Začnu náramkem, kterej se jmenuje Štěstí. Vybrala jsem si právě tenhle hlavně kvůli tomu, že nemá žádný visící přívěsky. Náramek je asi tak milionkrát krásnější naživo než na fotce.

 A další věcí je tento kouzelný lapač. Je neskutečně fešnej, černej a bude dělat neskutečnu parádu (a taky odhánět všechny ty zlý sny!). A co vy a Anie?

Tento článek není sponzorovaný. Vše jsem zakoupila za své peníze.

3 komentáře:

 1. Ově věcičky se mi moc líbí, jsou kouzelné! ♥ Já jsem si od Anie koupila Továrnu na sny a z knížky jsem naprosto nadšená, určitě si ji přečti taky :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Wau. Ten lapač je krásny! Moc sa mi páči aj ako si s balením dali námahu. Je to veľmi cute!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat
 3. ja od ni znam tu knizku, teda jako ze jsem o ni uz hodne slysela, jeste jsem nemela tu cest, ale rada bych si ji precetla. o tom ze prodava jeste dalsi vecicky nebo to s bali jsem vubec nevedela :) kazdopadne lapac krasnej, ja mam takovou vypelichanou osklivku, mozna proto nefunguje :-D

  OdpovědětVymazat