neděle 8. října 2017

Oblíbení youtubeři

 Stejně jako 98% naší generace i já sleduju youtubery. Dřív jsem sledovala všechny možný, samozřejmě, že beauty blogerky vedly, ale asi poslední rok a půl sleduju z větší části kluky a jejich gameplaye či let's playe nebo jak se tomu vlastně říká. A co se týče holek, tak pravidelně sleduju jen 2 youtuberky. A navíc jsou všichni z Česka z čehož vyplývá, že zahraniční youtubery téměř nesleduju. Baxtrix alias Štěpán je mým nejoblíbenější youtuberem na světě. Neskutečně mi sedl hlavně kvůli tomu, že má všechno stejně postavený jako já a má ten skvělej humor, kterej prostě zbožňuju a kterej moc ostatní lidi nechápou. Bax natáčí hlavně hry, ať samostatně, tak i na série, ale na jeho kanále najdete i asky, vlogy nebo nějaké reakce. Bax je prostě mega týpek a navíc vydává denně dvě videa a opět začal dělat streamy!


Dále tady je House. Ten je zároveň i Baxovým kamarádem a spolubydlícím (ještě spolu s Wedrym o kterým budu taky mluvit). House se proslavil hlavně díky sérii z Minecraftu, kdy se ještě jmenoval Minecraft Box. Je to rozenej Plzeňák, takže je jasný, že k němu mám blízko. Natáčí gameplaye a reakce.
 První dámou s našem youtuberským článku je Lilian Voss. Věřím, že ji bude hodně z vás znát, ať v dobrém či špatném. Lilian se totiž tak trochu vymyká zbytku youtuberský scény. Natáčí sice reakce, ale podává je podle mě úplně jiným způsobem, protože se nesnaží lidi zesměšnit, ale čistě říká svůj názor. A já ji mám ráda hlavně kvůli tomu, že je prvním člověkem, kterej má úplně stejný názory jako já a nebojí se to říct nahlas.
 MenT byl prvním klukem, kterýho jsem na youtube začala sledovat. Je to správnej kluk a navíc je neskutečně vtipnej. Není člověkem, kterej by nějak moc měl sponzorovaný videa, ale když už jde o placenou propagaci, tak to přizná a netutlá to jako ostatní. Natáčí gameplaye a na jeho vlogovací kanál přidává vlogy.

 Druhou a zároveň poslední youtuberkou, kterou sleduju je Petra Lovely Hair. Z celýho tohohle seznamu ji sleduju nejdýl a to zhruba 4 roky. A to že ji sleduju až doteď asi mluví za vše. Zkrátka mě pořád baví a její tvorba je stále lepší a lepší. A přiznám se, že když oznámila, že končí, tak mě to dost vzalo, ale jsem moc ráda, že je zpátky. Natáčí makeup tutoriály, měsíční oblíbenosti nebo třeba zkouší různé vychytávky.
 Vláďa by si zasloužil celej článek jenom pro sebe. Spolu s Baxem je mým nejmilovanějším. Vláďa se totiž s ničím vyloženě nesere (jinak to fakt říct nejde) a i přesto, že natáčí samý reakce, tak člověka baví. A navíc miluju i jeho STUP a Bože za co sérii, kde vypráví příběhy ze života. Na jeho videích je nejlepší to, že dokáže všechno hrozně vtipně podat. A navíc má toho nejrozkošnějšího psa! (Jo, mluvím o Vodopádovi)
 A posledním v seznamu, ale rozhodně ne posledním v pořadí oblíbenosti je Wedry spolubydlící a kamarád Baxe a House. Natáčí gameplaye a nově i reakce na obrázky, videa či gify z redditu. A pokud byste si od něj měli pustit aspoň jedno video, tak se mrkněte na Girlfriend TAG. Ten je podle mě tím nejlepším, jakej jsem kdy viděla.
zdroje fotografií: youtube.com

4 komentáře:

 1. Já osobně nikdy nebyla zastánce youtube, ale poslední dobou jsem začala sledovat Jennu marbles, pewdiepie a CaptainSause. Mám ráda gamery, baví mě to víc než takoví ti klasičtí jůtubři :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já zas tolik YouTuberů nesleduji, ale Lilian mám taky celkem ráda. Blíží se mým názorům a trpí také úzkostmi jako já. Petru Lovely Hair naopak ráda nemám, přijde mi hrozně nepřirozená a většinou se jejího make upu leknu, jak ho má moc :D pak mám taky ráda Expla a Momu, přijdou mi fajn, ačkoliv je spoustu lidí nemusí.

  LENN

  OdpovědětVymazat
 3. Z těchto youtuberů sleduju občas jen Lilian, ale úplně nepatří mezi moje nejoblíbenější :) Pravidelně sleduju snad jen Kovyho, Shopaholic Nicol a holky z A Cup of Style :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. z týchto poznám iba Petru, no až tak ju nesledujem... mám radšej anglických a amerických Youtuberov :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat