úterý 3. října 2017

Oblíbenosti za září 2017
 The Neighbourhood vydali po delší době nějakou novou písničku. A to rovnou celý EP pod názvem Hard, které obsahuje 5 písniček. A jedna je lepší než druhá! Ale zatím asi vyhrává písnička pod názvem Noise.
 Jsem hroznej člověk. Nevím, jak dlouho to už říkám, ale PLL jsem pořád nedokoukala. A to mi tam chybí asi tři díly, ale já prostě nejsem schopná to zapnout. Dokonce jsem ještě ani nezačala sledovat druhou půlku poslední série Teen Wolf, která už skončila a já nemám srdce na to, se na to podívat, když vím, že je už konec.

 Čtu pořád to stejný, co minulej měsíc. V Infernu i v P. S. od Ani jsem se trochu posunula. Inferno je pořád stejně nudný a slabý jako na začátku a kniha od Ani je čím dál víc krásnější, nežnější a já ji prostě miluju. A po Hostině pro vrány jsem už pěknej pár tejdnů nesáhla, ale měla bych, co si budem nalhávat. Tenhle měsíc jsem si udělala jednu velkou radost! Vlastně dvě, ale nejdřív vám řeknu o tý nejvíc epický novince! Fource (což je mimochodem moc fajn koncertní ,,agentura" v ČR) k nám dostala Noela Gallaghera z Oasis!!! Je sice pravda, že mám raději Liama než Noela, Noel na mě nepůsobí moc sympaticky, ale je jasný, že na jeho koncert jít musím. Bylo jasný, že budu v 10:00 (tedy v čas zahájení) stát u Ticketpro pultu a čekat na lístek. No a taky se tak stalo. Mimochodem, uvidím se s někým? Pak tady máme druhou radost. A tou jsou alba Oasis, který jsem sehnala v internetovým bazaru bazar-cd.cz a jsem hrozně ráda, že jsem je sehnala. Ono to totiž není s cédéčkama od Oasis úplně jednoduchý. Nedají se sehnat tak jednoduše, jak by se mohlo zdát. Ale já se při prohledávání všech možných stránek nějakým zázrakem dostala na tenhle bazar a vykoupila jim všechna alba Oasis, co tam byla. Takže do mý sbírky přibylo Definitely Maybe, Be Here Now, Heathen Chemistry, Don't Believe The Truth Dig Out Your Soul, což znamená, že mám kompletní sbírku oficiálních alb. Krom toho jsem si ještě koupila kompilační alba The Masterplan Time Flies... 1994-2009. A už mi zbývá jen pár alb a budu mít komplet! O tom, že nejsem ujetá na jednorožce jsem už mluvila. Jenže, když jsem viděla tuhle deku a ladící povlečení s jednorožci, tak jsem ho prostě potřebovala. Je totiž rozkošný, ale pořád vypadá dospělácky a ne tak dětsky. A navíc mám na deky a povlečení hroznou úchylku. Povlečení jsem si vybrala ve variantě biber, což bych přirovnala k flanelu a deka je taky neskutečně heboučká! Obojí najdete na bonprix.cz, když do lupy zadáte ,,jednorožec". A nakonec tady pro vás mám super tip! Vyzkoušela jsem už mnoho MNOHO slupovacích masek či těch náplastí na nos a žádná nefungovala, ale teď už s tím je konec! Objevila jsem totiž konečně něco, co funguje. Jsou to tyhle černý náplasti na nos od Balea. Balení stojí 50,- a jsou v něm tři kusy. Ale to, co to dokáže, je zázrak. Krásně to vytáhne nečistoty i bez napaření. S napařením jsem to ještě nezkoušela, ale myslím, že mi asi vypadnou oči z důlků. Určitě zkuste, já jsem moc spokojená a budu si muset jít koupit další do zásoby.6 komentářů:

 1. Tie Oasis albumy sú dokonalé! <3

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, to povlečení je roztomilé :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to máme rády stejnou hudbu! :) Máš moc hezký blog.

  Míša z Brights beauty story

  OdpovědětVymazat
 4. Nový album The Neighborhood je dokonalý AF!!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat
 5. Skvelý článok! Ja som PLL dopozerala hneď v ten deň, keď vyšla posledná časť! Jednoducho som to nevydržala! :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat