pátek 5. ledna 2018

Co jsem dostala k Vánocům? 🎄 2017

 Opět po roce tady pro vás mám článek o tom, co jsem letos našla pod stromečkem. Jelikož sama osobně mám články a videa tohoto typu ráda, tak jsem se rozhodla i letos takovej článek sepsat. Jako minulej rok nebudu ukazovat všechno, ale zase jen to nejlepší, jak často říkám.

 Předem upozorňuju na jednu věc. Tím, že vyberu to nejlepší, tak to neznamená, že by mi ostatní dárky neudělaly radost. Samozřejmě, že mám radost ze všeho, co dostanu, ale přijde mi zbytečný ukazovat kompletně všechno, když ráda vybírám to nejzajímavější, co by vás mohlo zaujmout.


 Největším překvapením letošních Vánoc byly sluchátka od Apple. Konkrétně to jsou AirDrops, což jsou ty bezdrátový špunty, který propojíte s bluetooth ve svým mobilu. Ačkoliv se mi upřímně vůbec nelíbily a sama bych si je rozhodně nekoupila, tak musím přiznat, že jsem z nich docela nadšená. Tvarově jsou úplně stejný jako klasický eplácký, který se dodávají k mobilům, ale zvukově jsou kompletně někde jinde. Zvuk je fakt mega kvalitní a není potřeba mít hudbu puštěnou úplně nahlas, protože i tak to jde skvěle slyšet. Kromě toho v sobě mají zabudovaný čidla, takže jakmile vytáhnete jedno z nich z ucha, tak hudba přestane hrát. Navíc se na nich dá nastavit i taková funkce klepnutí, takže když na ně zezadu párkrát zaklepete prstem, tak se podle vašeho nastavení playlist buď vrátí o jednu písničku zpátky, posune se nebo se třeba zastaví. Jsou dodávány v takovým balení, který je zároveň i dobíjí a to balení se nabíjí klasickým kabelem od mobilu, kterej je k tomu taky dodávaný.

 Další věcí, kterou jsem fakt nečekala, je Foreo Luna Mini ve fialový barvě. Pokukovala jsem po něm už delší dobu, ale nebyla jsem ochotná za něj dát tolik peněz a nějak mě ani nenapadlo si o něj říct právě k Vánocům. A tak mě hodně překvapilo, že jsem ho pod stromečkem našla a musím říct, že mi udělal velkou radost. Čištění pleti je s ním moc příjemný a už po těch několika dnech, co ho používám, mi přijde, že mám pleť o dost čistší a přes noc se mi tolik nezmastí. Merch mých oblíbených youtuberů je jednou z mála věcí o který jsem si řekla. Baxovu a Vláďovu mikinu jsem dostala u taťky a Baxovo trička a náramek pro změnu u mamky.
 Byly roky, kdy jsem pod stromečkem našla třeba 12 knih, ale to už mě naštěstí přešlo - knihy totiž většinou kupuju hned sama a pak si holt nemám o co říct. Nicméně jsem si řekla o ilustrovaný Fantastická zvířata a kde je najít. Musím říct, že Fantastická zvířata momentálně svými ilustracemi kompletně předehnaly klasický ilustrovaný díly. Překvápkem pro mě byl Průvodce po Římě, což je vlastně taková malá blbůstka, ale těší mě, že si taťka a Pája pamatují, že pořád mluvím o tom, jak chci jet do Říma! Navíc je celej ten průvodce fakt perfektně udělanej, obsahuje mnoho tipů a fotek. Nutnost každýho cestovatele! Kosmetika je něco, co nás holky dokáže vždycky potěšit a já jsem holt asi odjakživa stará, protože mě těší víc ta pečující než dekorativní, takže mě dárkový balení kosmetiky od Rituals hodně potěšilo.  Celý to bylo v krásný růžový krabičce a je to ze řady Sakura. V balení jsem našla sprchovej olej, body scrub, tělovej krém a pěnovej sprcháč. Vůně je naprosto úžasná a určitě si ráda zajdu koupit plný balení. Tady mě taky potěšilo to, že si Pája pamatuje, jak pořád mluvím i o Japonsku, Koreji a jiných asijských zemích, takže říkala, že Sakura je pro mě.
 Když už jsme u kosmetiky, tak tady mám ještě jednu maličkost a to je pěna do koupele od Avonu. Voní po jablku se skořicí a má ten nejrozkošnější obal na světě! Poslední věcí, kterou vám ukážu je pyžamo My Little Pony z F&F, který jsem si sama vybrala. Když jsem ho viděla, tak jsem věděla, že ho potřebuju, protože je prostě boží. A ne, vůbec mi nevadí, že mi bude 20 a nosím takový infantilní pyžamo. Kdyby se vám zalíbilo, tak mrkněte do dámskýho nočního prádla.


4 komentáře:

 1. Tak ako tie suchadká!!! Závisť. Síce to nie je pekné ale Ach. Snívam o nich deň čo deň a príde mi že sú veľmi drahé. Ale mám v pláne šetriť 😂
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat
 2. Dostala si naozaj krásne darčeky, to pyžamo by ma veľmi potešilo :D.
  www.janie-hannagonova.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. S mým kamarádem jsme oba dostali iPhone 7 a říkali jsme si, že bychom si pořídili airDrops. No nakonec jsme si řekli, že bychom dokázali 1 ztratit, takže radši zůstaneme u klasiky.
  Jinak krásné dárečky (až na ty věci od youtuberů, ach jo, to moc neshipuju). :)
  jsem Katrin

  OdpovědětVymazat