sobota 23. června 2018

Rozbalování alba LOVE YOURSELF 轉 Tear od BTS (Y, O, U, R verze)Nebudu lhát, na tenhle článek jsem se těšila jako malá. Měla jsem ho naplánovanej už od chvíle, kdy jsem si alba předobjednala, ale hrozně jsem se načekala než jsem tenhle nápad mohla zrealizovat.

Jak jste už poznali s úvodní fotky a názvu článku, tak dneska pro vás mám rozbalovačku novýho alba BTS Love Yourself 轉 Tear, který je vlastně takovým ,,pokračováním" předchozího Love Yourself 承 Her. Album jsem předobjednávala z oficiálního BTS eshopu.

DODÁNÍ:

Album jsem předobjednávala 18. dubna, kdy právě předobjednávka začala. Samotný vydání alba připadlo na 18. května, tudíž přesně o měsíc později. Asi všechny z nás počítaly s tím, že pokud si album koupíme od oficiálního vydavatele, tak budeme mít alba buď přesně na vydání doma či maximálně o pár dní později. Jenže takhle to vůbec nebylo.
Abych řekla pravdu, tak jsem se už bála, že mi balíček ani nedorazí (nebylo by to poprvý, co by se mi balík z Koreje za velký peníze ztratil), protože jsem nevěděla, zda už ho poslali či kde právě je. Takže mi nezbývalo nic jinýho než čekat.
A nakonec se zadařilo a 20. června mi balík přišel. Navíc byl i bez cla, protože eshop udal cenu 20 dolarů, což je naprosto skvělý, že to takhle všichni asijští prodejci dělají.


Alba přišla v klasický krabici s nápisem BTS Official MD na bocích, takže hned poznáte, odkud balíček je. Jinak na něm nic speciálního nebylo. Samotný alba pak byly ještě strčený do bublinkový fólie.


Každý album je zabaleno do samostatný fólie, aby se z něj nic neztratilo. Přebaly alb jsou z tvrdšího papíru se stříbrně vyrytým textem, kterej je holografickej, takže z každýho úhlu vypadá jinak.
Jak jsem už řekla, tak každý album je zasunuto do takový ,,obálky".Každý album obsahuje booklet plnej fotek, přičemž v každý verzi Y, O, U a R jsou jiný fotky. Stejně tak se i liší vzhled bookletu a CD. Mně se hrozně líbí, jak na sebe rozpletený kytky na bookletu a cédéčkách pěkně navazují. Stejně tak navazují i právě na albu LY Her.
Navíc tam jsou ještě tzv. notes, což jsou takový zápisky. Jsou v korejštině, ale na netu se při troše hledání dá najít anglickej překlad.V každým albu je ještě navíc tahle ,,stojací" fotka. Nemůžu si momentálně vzpomenout, jak to úplně česky nazvat, ale zkrátka je to fotka, kterou když dole ohnete, tak si ji můžete někam položit jako ozdobu.
Celkový počet všech fotokartiček, který můžete nasbírat je 28. Kartičky jsou dávaný náhodně, tudíž si nemůžete vybrat, jakou dostanete. Já jsem ale moc spokojená, protože v BigHitu asi ví, že je Hobi můj bias, jelikož jsem dostala tři kartičky ze čtyř právě s ním. Čtvrtá kartička je s Jinem.KONEČNÝ VERDIKT:

Ačkoliv jsem myslela, že nervozitou z toho, že mi to nedorazí zešedivým, tak musím říct, že jsem opravdu spokojená. Alba jsou překrásná a nejsou nijak zničená.
Navíc mě i s poštou stála necelých 2400,-, což je ve výsledku míň než kdybyste je kupovali od překupníků.


Tento článek není sponzorovaný. Vše jsem zakoupila za své peníze.

3 komentáře:

  1. Wow, ty alba jsou TÁÁK NÁDHERNÝ! Ani se nedivím, že máš obrovskou radost. :))

    OdpovědětVymazat