středa 4. července 2018

Rozbalování cestovatelskýho boxu od Inspire Me Korea [07/18]Ráda podporuju mladý lidi a projekty, který mají smysl. A taky miluju boxíky, který vám přijdou z ciziny a vy nevíte, co se tam vlastně skrývá. Ale nepopleťme to s boxíky krásy, který hodně fungují tady v ČR. Ty mě totiž vůbec neberou. Představa, že vyhodím třeba 800 korun za krabičku s pár produkty, který použiju jednou nebo vůbec mě vůbec neláká. Co mě ale láká jsou boxíky s jídlem a jinýma blbůstkama z jiných zemí. Konkrétně samozřejmě z Asie, protože právě boxy z tohohle kontinentu jsou nejrozšířenější.

Abych řekla pravdu, tak jsem měla takovejhle měsíční boxík jen jednou v životě a to před víc jak rokem. A od tý doby nic. Mám na svým boxíkovým wishlistu víc projektů, ale musíme jít trochu popořadě.
A dnešní boxík bude od dvou slečen, který vedou projekt Inspire Me Korea. Mám od nich už dvě trička, který jste mohli vidět tady. Holky, konkrétně Diana a Alice, každej měsíc vymyslí nějaký téma boxíku a ten vám pak přijde domů. Každej boxík vždy obsahuje nějaký korejský dobroty, plátýnkovou masku (značky jako Skin79, Holika Holika, SkinFood), magazín a pak věci týkající se danýho tématu. Měly už například jazykovej box, box zaměřující se na k-drama nebo třeba motivační. A na červenec vyšel cestovatelskej boxík, kterej mě opravdu zaujal.

Než se pustíme do rozbalovačky, tak jednoměsíční předplatný stojí necelých 15 liber, takže zhruba 440,-. Pokud si zvolíte předplatný na víc měsíců, tak pak máte samozřejmě pár korun slevy. Poštovný do ČR stojí 5 liber, cca 150,-. Předplatný se vždy po uplynutí určený doby obnovuje, to ale můžete jednoduše zrušit ve vašem účtu a je tudíž čistě na vás, který boxík si zase předplatíte.Boxík jsem objednávala a rovnou platila v pátek 16. června, přičemž mi v úterý 19. června přišel ráno email, že už byl odeslaný. Boxík má do ČR dorazit do 7-9 pracovních dnů, mně dorazil 28. června.

Boxík dorazil v černý plastový obálce a navíc byl ještě zabalený do bublinkový fólie, tudíž nehrozí, že by se cestou nějak pomačkal či jinak poničil. Krabička má fakt nádhernej design a je vyšperkovaná do posledního detailu. Po bocích krabičky je napsáno Inspire Me Korea, přičemž na klopě víčka je napsáno Embrace Your Seoul a vedle je logo s poděkováním od Diany a Alice. Dno krabičky je taky moc pěkně upravený.Když jsem boxík otevřela, tak na mě jako první vykoukl ručně psaný dopis. Rychle shrnuje o čem je tenhle boxík a hlavně na jaký téma se můžeme těšit příští měsíc! Dalším tématem je hudba!Celá krabička je vyložená modrým papírem, kterej je přelepenej samolepkou s jejich logem a právě v tomhle papíru se ukrývá veškerý obsah.Jako první jsem vytáhla magazín, kterej je součástí každýho boxíku. Vždy je udělanej na nějaký téma. Obsahuje hodně článků o všem možným, fotek i osobních tipů holek.Zlatým hřbetem a zároveň největším lákadlem červencovýho boxíku je tenhle tajnej cestovní průvodce do Koreji. Obsahuje tipy na místa o kterých turisté moc neví, pak třeba tipy na super kavárny, festivaly a tak. Je tak akorát do kapsy a má okolo 140 stran. Jak můžete vidět na fotkách níže, tak je fakt překrásně udělanej. Grafika na jedničku.Co se týče cestování, tak tam byly ještě tyhle tři fotky, který si pak ráda pověsím v bytě na zeď.Super vychytávka nejen na cestování jsou tyhle rybičky na který se namotají sluchátka a tím nehrozí, že by se zamotávaly dohromady.Z korejských dobrot tam jsou rýžový pálivý křupky a pak křupky ve tvaru batátů. Musím říct, že obojí je fakt naprosto vynikající.Kromě plátýnkový masky, konkrétně mám s vůní růží od značky Holika Holika, jsou v tomhle boxíku i dva vzorky krému od Qyo Qyo, což je značka, která vyrábí kosmetiku z mandarinek z ostrova Jeju.A to je celý boxík! Upřímně musím říct, že jsem opravdu nadšená a určitě si pořídím i další boxík! A i ten další, zkrátka každý téma, který se mi bude líbit, tak si pořídím. Za 500,- totiž dle mýho názoru dostanete opravdu super věci a navíc si uděláte radost. Takže se můžete těšit i na další rozbalovačky právě Inspire Me Korea boxíku.zdroj loga a screenshotu předplatnýho: inspiremekorea.com

Tento článek není sponzorovaný. Vše jsem zakoupila za své peníze.

3 komentáře:

 1. O tomto boxe som ešte nepočula ale vyzerá zaujímavo. Potešilo by ma to jedlo a kozmetika ;-) Celkovo by som ale s obsahom bola asi spokojná.

  Suesanqa

  OdpovědětVymazat
 2. Všechno vypadá tak krásně a ručně psaný dopis? To je tak milé.

  OdpovědětVymazat
 3. Zajímavý a pěkný box.. fakt mě překvapil dopis psaný ručně a masky mě moc zaujaly :).

  TheBlondieTale

  OdpovědětVymazat