sobota 25. srpna 2018

Inspire Me Korea - hudební box [08/18]První box a to červencový na téma cestování jsem rozbalovala tady. A jelikož už tehdy jsem zmiňovala, že tématem srpnovýho boxu bude hudba, tak vám přináším další rozbalovačku. Abych pravdu řekla, tak jsem se na tenhle box těšila snad ještě víc na ten předchozí, jelikož tam má být kšiltovka, kterou nosí všichni kpopeři.

Nicméně bez dalšího okecávání se pojďme podívat dovnitř!
Jelikož je toto hudební box, tak je logický, že tam budou věci spojený s hudbou. Jako první na vás vykoukne magazín, kterej je v každým boxu a je zaměřenej vždy na daný téma boxíku. Jak můžete vidět, tak je tam třeba článek o tradiční korejský hudbě nebo o nejhezčích videoklipech.Největším lákadlem byla rozhodně kšiltovka o který jsem se zmiňovala už na začátku.Dále tam byly tyhle rozkošný samolepky s kpopery a kpoperkami. Hrozně se mi líbí a myslím, že mi bude i líto je použít.Našla jsem tam i tři fotokartičky, bohužel nemám ponětí o koho jde, takže se budu muset poptat, koho jsem to vlastně dostala.Poslední věcí týkající se hudby jsou dva odznáčky. Oba na sobě mají kousek z kpop písniček. Ten růžovej je z písničku DDU-DU-DDU-DU od Blackpink a druhej je písnička Anpanman od BTS.
Samozřejmě nemohly chybět i nějaký dobroty. Tentokrát instantní ramen polévka s kimchi příchutí a nějaký máslovo-kokosový sušenky.Úplně poslední věcí, kterou jsem v boxíku našla je rýžová plátýnková maska od Holika Holika.zdroj loga: inspiremekorea.com

Tento článek není sponzorovaný. Vše jsem zakoupila za své peníze.

Žádné komentáře:

Okomentovat